poniedziałek, 13 lipca 2015

Wspólne przędzenie.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie w kawiarence "Spóźniony Słowik" w Nowym Sączu.
Jeśli jesteś z Nowosądeckiego, lub będziesz w okolicach 

02 sierpnia 2015 (niedziela) 
w godzinach 14:00 - 17:00

to koniecznie wpadnij do Kawiarenki "Spóźniony Słowik" znajdującej się na terenie plant Nowego Sącza przy ul. Jana Długosza
Spotkanie zorganizowane jest z inicjatywy jednej z prządek i tkaczek z Nowego Sącza, Małgosi.
Można ją podpatrzeć na jej funpage na facebooku:
Tam można ją dopytać o szczegóły spotkania, lub jeśli jest Wam wygodniej kierujecie do niej maile:
malgosia.j.b@o2.pl
To samo tyczy się mojej osoby. Łapcie mnie na facebook Sztuki- Karolina Łomnicka lub piszczcie lomnicka.karolina@gmail.com

--> Spotkanie ma być powodem do mile spędzonego czasu osób, które zajmują się przędzeniem, chcą się nim zajmować, lub są po prostu czysto tą tematyką zainteresowani.
--> Liczba miejsc jest ograniczona wyłącznie kubaturą pomieszczenia (jeśli się nie zmieścimy wyjdziemy prząść na trawnik na plantach).
--> Jedynym kosztem jaki poniesiecie podczas tego spotkania to kawa lub herbatka z ciastkiem, którą zechcecie podczas spotkania wypić i zjeść (a polecam... zwłaszcza kawkę pod pierzynką... mmmm)

ŁAP ZA KOŁOWROTEK LUB WRZECIONO, SPAKUJ WEŁNĘ I DOŁĄCZ SIĘ DO NAS! 

Wraz z Małgosią, na dzień dzisiejszy dysponujemy 4 kołowrotkami i 3 wrzecionami, które ochoczo udostępnimy dla wszystkich, którzy chcą spróbować tego rzemiosła. Dostępny będzie również mały pakiet naturalnego runa owczego do prób.

Nie wiesz jak dotrzeć?
Nic trudnego. Kawiarenka jest jedną z dwóch prężnie funkcjonujących na terenie plant. Trudno jej nie zauważyć. Zarówno od dworca PKS w Nowym Sączu (wzdłuż al. Wolności), jak również Rynku Głównego (wzdłuż ul.Jagielońskiej), na którym mieści się zabytkowy gmach Ratuszu, prowadzi prosta droga.ZAPISZ W KALENDARZU! 2 SIERPNIA- WSPÓLNE PRZĘDZENIE W "SPÓŹNIONYM SŁOWIKU"!
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/717304578415941/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz